בחורות (ובחורים)

איך להיות גבר מושך? 4 טיפים שווים זהב

אני תמיד מרגיש כאילו יש אנשים שמעניקים לי יותר תשומת לב ממה שמגיע לי. אני אומר להם משפט סתמי, והם בתגובה עושים דרמה גדולה ומנסים להבין למה אמרתי את מה שאמרתי. לקח לי זמן רב להבין שזה מכיוון שאני מושך אותם. עברתי דרך ארוכה עד שנהייתי גבר מושך, ולמדתי בעיקר מה לא לעשות במהלך הדרך הזו. אומרים שמומחה זה אדם שעשה את כל הטעיות האפשריות – ולמד מהן.

אז קבלו 4 טעויות עיקריות שעשיתי, ובעיקר את הלקחים שהפקתי כתוצאה מכך. אלו הטיפים הכי חשובים שלי לאיך להיות גברים מושכים:

1. לא לנסות להיות מישהו שאתה לא

היו לי תקופות בחיים שחשבתי שאני לא מספיק “קשוח” או “גברי” בשביל להצליח עם בחורות. אז ניסיתי להתנהג בצורה שראיתי כקשוחה – לא לדבר על הרגשות שלי, לא להודות שקר לי, להעמיד פנים כאילו אני בטוח בכל מה שאני אומר וכו’. המאמץ הזה לא נתן לי כלום, חוץ מלחשוב יותר מדי על האם מישהו קונה את ההצגה שלי. בעיקר קיבלתי תגובות בסגנון של “זה לא מתאים לך” ו- “אתה כאילו מתאמץ להציג משהו שאתה לא”. מיותר לציין שבחורות גם לא קנו את זה, ולא התייחסו אליי? אין דבר יותר מושך שאדם שנוח לו בעור של עצמו והוא שלם עם עצמו – לא משנה אם הוא משורר, רקדן, שחקן כדורגל, פרופסור לפיזיקה או משהו סאחי אחר.

2. להבין שלא כולם יימשכו אלייך אף פעם

לפני כמה שנים, הייתה לי ידידה שנמשכתי אליה מאד ורציתי שנהיה ביחד. אחרי כמה שבועות של אינסוף מחשבות וסרטים בראש אזרתי אומץ סוף סוף. היינו לבד, ואמרתי לה בקול רם איך אני מרגיש. לא אשכח את תגובתה לעולם : “דן! אנחנו ידידים! אני ממש לא רואה אותך ככה, וחוץ מזה אני ממש לא במקום הזה עכשיו”. התגובה שלה הייתה מאד חיובית והיא לא כעסה, לאחר מכן היה טיפה מביך בינינו אבל בסוף נשארנו ידידים ושכחתי ממנה במוקדם או במאוחר (יותר כמו במאוחר). אבל הייתי חוסך לעצמי המון אנרגיות אם הייתי משלים עם זה שהיא לא בעניין שלי מיד לאחר שפתחתי בפניה את הנושא, במקום להמשיך לאכול סרטים. מעבר לכך שאין דבר פחות מושך מבחור שנהיה אובססיבי, להראות לבחורה שאתה לא מתרגש מהדחייה ויכול להמשיך הלאה יכול אפילו לגרום לך להיראות יותר מושך בעיניה. לחשוב שאתה יכול להשיג כל בחורה זו חשיבה נרקיסיסטית שמאפיינת דושבאג.

3. לדאוג לכך שתמיד יהיה לך משהו יותר טוב לעשות מאשר “להשיג בחורות”

במשך המון זמן יצאתי לברים ולמסיבות כדי להיפגש עם חברים (אבל בתכלס – כדי לחפש בחורות). בראייה לאחור, אני מבין היטב למה נשים לא ראו אותי ממטר כשניסיתי להתחיל איתן בסיטואציות האלו. אנשים לא מטומטמים, ויקלטו לבסוף אדם שמגיע למקום עם רק דבר אחד בראש – אם זה דרך שפת הגוף שלו, המבטים שהוא מפזר לכל עבר, התנועה הבלתי פוסקת שלו בין בחורות שונות במסיבה וכו’. לא אגיד שלא יצא לי כלום בסיטואציות האלו אף פעם, אך אני יכול להגיד בביטחון שזה קרה בשלב בערב בו כבר התייאשתי מלנסות להשיג בחורות ופשוט נהניתי. או שזה היה עם בחורות שהיו אפילו יותר נואשות ממני. תעשו לעצמכם טובה, ותשימו את הבילוי עם החברים/ההנאה שלכם לפני הרצון להשיג בחורות – זה יעשה אתכם טובים יותר עם בחורות, תאמינו או לא.

4. לטפח את עצמך

בתור נער, הייתה לי התנגדות למכנסי ג’ינס. הם לא היו לי נוחים, משהו עם מנגנון הסגירה של הכפתורים לא הסתדר לי אז התרגלתי ללבישת טרנינגים ובגדי ספורט. הבעיה הגדולה הייתה שגם בבגדי ספורט לא גיוונתי ולבשתי את אותם הבגדים שנים, הרבה אחרי שהם איבדו כל צורה וצבעיהם דהו. מה שידרתי לעולם בעצם? שאני לא משקיע בעצמי, שאני לא מחפש כרגע שום דבר בתחום הזוגי (אחרת למה אני נראה כל כך מוזנח?) ושהמודעות העצמית שלי ברצפה. בהחלט 3 תכונות שכל אישה מחפשת בגבר. אני לא מתכוון ליישום עצה זו בצורה קיצונית (ולסתור את עצה מספר 1) אבל גבר שמעוניין להיות מושך חייב לשים לב מדי פעם כמה דברים:

  • -לוודא שהוא מסופר (בערך פעם בחודש – חודש וחצי),
  • -שיער פנים מטופח (זקן + גבות, בערך פעם בשבוע)
  • -הצטיידות בבגדים חדשים (לפחות כל שנה – שנתיים, תלוי כמה הבגדים איבדו צורה/דהו)
  • -היגיינת השיניים והציפורניים
  • -ריח גוף (דיאודורנט/בושם)
איך להיות גבר מושך? דוגמה להמחשה.

מעבר לכך יש עוד מספר טיפים כגון לא להיות שיפוטי, לא לאכול את עצמך בחשיבה מיותרת אם אין לזה תכלית, לדאוג לתחומי עניין ועוד רבים. יש עוד הרבה מאיפה שזה הגיע, אך נתתי לכם את ארבעת הטיפים הכי בסיסיים מבחינתי ללהיות גברים מושכים. יאללה, צאו לעולם ותשתדלו לא לעוף על עצמכם יותר מדי לאחר שאתם שמים לב לפתע לכמה אנשים נמשכים אליכם 😉

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *