בחורות (ובחורים)

איך שולחים הודעות בטינדר?

אז איך לשלוח הודעה בטינדר בלי לצאת נואש/מציק/חרמן/קריפ/מוזר?

באופן כללי הייתי ממליץ לעבוד על עצמך ואיך אתה נהיה גבר יותר אטרקטיבי לפני שאתה מחפש בחורות. אבל אני לא יכול להתיימר להגיד שעשיתי זאת בעצמי, אז מי אני שאחלק עצה? במהלך השנים המון בחורות לא ענו לי או הפסיקו לדבר איתי בלי שום התראה. גם כאן, למדתי בעיקר מה לא לעשות בדרך הקשה. מוזמנים ללמוד מהניסיון שלי עם המדריך הקצר:

  • בלי הודעות פתיחה משעממות

כדאי לזכור שכשבחורה מקבלת ממך הודעה ראשונה היא לא יודעת עליך כלום. היא גם לא מרגישה צורך מיוחד להיות מנומסת או נחמדה אליך. בדיוק בגלל זה היא לא תשים על הודעה משעממת בסגנון “מה קורה?”. אולי אם במציאות היית שואל בחורה שאתה כבר מכיר ומיודד איתה שאלה כזו היא הייתה עונה בכנות, אבל אפשר להיות בטוחים שבאפליקציה זה לא יעשה הרבה חוץ מלשעמם אותה. עדיף להגיב לאחת התמונות או דברים שהיא כתבה, כך גם תיתן לה הרגשה שהיא מיוחדת ותגדיל את הסיכויים שתענה.

  • לא ללחוץ מהר מידי לקבלת טלפון/קביעת דייט

לפעמים אני נזכר בשיחות הראשונות שהיו לי כשהורדתי טינדר לראשונה. כמובן שיותר מדי מאטצ’ים לא היו שם בתור התחלה. מתוך הבנות המעטות שכן עשו לי לייק, הצלחתי להבריח את רובן בעקביות בשיטה מאד יעילה. ההודעה השנייה, גג שלישית, שלי הייתה “אז מתי נפגשים?”. בהחלט מתכון מעולה לגוסטינג. אתם רואים, אני לא אוהב לתקשר בצ’אט או אפילו בטלפון. לדעתי תקשורת שנעשית פנים-אל-פנים הרבה יותר חלקה וברורה מתקשורת בשלט רחוק. אבל בחורה שהרגע התחילה לדבר איתי בעיקר רואה משהו אחר. היא רואה חרמן נואש ומוזר שלא מבין איך מדברים עם בחורות. לפני שמבקשים טלפון או יוזמים פגישה צריך לוודא שלבחורה כיף ומעניין לדבר איתך. מומלץ גם לתת לה איזשהי הוכחה לכך שאתה בן אדם אמיתי ונורמלי, למשל חשבון פייסבוק.

  • לא לדבר עם בחורה כשאתה לא בשיא שלך

המון פעמים בחיי באתי לשלוח הודעות כשהייתי בדאון. חיפשתי להרים את מצב הרוח שלי בכך שאשיג שיחה עם “בחורה שווה” וזה יגרום לי להרגיש יותר גבר. אמנם התקשורת בהודעות היא לא מושלמת ומתפספסים הרבה דברים, אבל בכל זאת הוייב הכללי שלך עובר גם בהודעות. שוב, צריך לזכור שהבחורה לא מכירה אותך בשלב הזה. כל צעד קטן שאתה עושה מקבל משמעות הרבה יותר גדולה כשאתה יוצר רושם ראשוני. הייתה פעם שעצבנתי בחורה בצ’אט, אז היא כתבה לי :” לא ברור מה אתה רוצה, עדיף שתחזור לאונן לבד בחדר“. אם אתם לא בטוב תעשו לעצמכם טובה ותחכו עם ההודעה לרגע בו תהיו יותר בטוב. למשל אחרי בילוי עם חברים, אימון או אחרי שהייתם באיזה חוג שמרים אתכם.

  • לא להיבהל כשהיא לא עונה

קרו לי המון מקרים בהם הבחורה פתאום לא ענתה לי. נבהלתי והתחלתי להיכנס לסרטים ולנסות לנתח מה עשיתי לא בסדר. הדבר הכי חשוב במקרים האלו הוא להישאר קול ולא לאבד את העשתונות. לא לנסות להבין או להתנצל בכך שאתה שולח עוד יותר הודעות. אם הבחורה תריח ממך סוג של “התנצלות” על מה שכתבת אני מבטיח לך שהיא לא תעריך אותך ותחשוב שאתה סמרטוט. בנוסף, יכולות להיות מיליון סיבות לכך שהיא פתאום לא עונה. אסור לתת לה את ההרגשה שאתה נואש ומחכה ממנה להודעה כמו מסכן. למרות שזה מפתה לשלוח עוד הודעה ולהבין למה היא לא ענתה, אסור לעשות זאת.

איך לשלוח הודעה למישהי בטינדר?

יש ל וידוי. הייתי מכור לטינדר במשך כמה שנים. אמנם הקמצנות שלי גברה על החרמנות שלי ולא שילמתי מעולם לאף אפליקציית היכריות עבור מנוי כלשהו. אבל תסמכו עליי שאני מכיר היטב את ההרגשה של לחכות 12 שעות עד שיהיו לי לייקים נוספים לחלק. גם את ההרגשה של “סיימתי להחליק את כל הבנות באזור אז כנראה שהגיע הזמן להגדיל טווח” אני מכיר מעולה. אני לא גאה בתקופות האלו וללא ספק הייתי הרבה יותר מאושר כשהייתי במערכות יחסים רציניות, תקופות שלא נגעתי באפליקציות האלו. עם זאת, צברתי ים ניסיון בשליחת הודעות ולמדתי הרבה על איך שולחים הודעות בטינדר. מודה שאפילו זכיתי פעם לכינוי “מלך הטינדר”.

אלו הם הדגשים העיקריים לאיך שולחים הודעות בטינד או כל אפליקציית היכרויות, לא משנה אם אתם חותרים לסטוץ או לקשר רציני. כדאי שאציין שדגשים אלו חשובים במיוחד במהלך תחילת ההתכתבות, ויש חוקים אחרים לגמרי להתכתבויות במהלך קשר רציני. יאללה, שלחו כמה הודעות וקחו הכל בקליל, זה הטיפ הכי טוב 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *