בחורות (ובחורים)

צרות עם בחורות

אחחחח בחורות. נשים נשים, שק של נחשים. אם הייתם יודעים כמה אנרגיות הוצאתי במהלך החיים שלי במטרה “להשיג בחורות” כנראה שלא הייתם מתרגשים יותר מדי אבל עדיין הייתם חושבים :” וואלה הרבה”, כמו גברים טיפוסיים. שנים של בתולים שנשמרו היטב, גמגום מול בחורות ברגעי אמת, פספוס הזדמנויות לאור תמימות וגם התמכרות פאתטית לאפליקציות היכרויות.

אני לא מתיימר לדעת מה צריך לעשות כשזה נוגע לבחורות והתנהלות בחיזור/דייטים, אבל בהחלט למדתי על בשרי מה לא לעשות. לכן אני משתף מחוויותי בתחום – כדי ללמד מה לא לעשות. לפני שהקמתי את האתר ראיתי שני חבר’ה מנסים להתחיל עם בחורה באוטובוס. הרגשתי מאד לא נעים מהבחורה, היה ברור שכל העסק לא נעים לה. היה אפשר לראות כי הבחורים חסרי ניסיון בתחום ואף אחד לא הנחה אותם מה עושים או לא עושים כשרוצים להתחיל עם בחורות. הסיטואציה הייתה שילוב של מבוכה, הצקה וחוסר נעימות. המקרה נתן לי השראה לנסות עזור לגברים בתחום, ובתכלס – גם לנשים. אף אדם לא צריך לסבול מהצקות וחוסר נעימות בנסיעה באוטובוס או בכל מקום אחר.

בגלל שיש לי ניסיון עשיר גם ביציאה לדייטים, גוסטינג, אוננות והתמודדות עם לב שבור – כתבתי גם על כל הנושאים האלו. מצחיק שכולם בסוף קשורים לצרות עם בחורות בכל מקרה.

*לא התייחסתי בכלל לגברים שנמשכים לגברים אחרים, אני לא מכיר זאת מקרוב וכל העיסוק שלי בתחום הזוגיות היה עם נשים אז לא ראיתי לנכון לכתוב על זה. אם יש אדם שקורא את זה והיה מעוניין לכתוב על גבריות בהיבט ההומוסקסואליות יותר מאשמח לשבץ את דבריו באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *