בחורות (ובחורים)

איך להשיג חברה רצינית סוף-סוף

עשיתי הרבה שטויות בחיים שלי. חלק גדול מכך קשור לבחורות ולכך שלא ידעתי איך להשיג חברה. ניסיונות להתחיל עם בחורות בצורה יצירתית שהסתיימו בלעשות מעצמי צחוק. נפגשתי עם בחורות שהיה לי ברור שלא יהיה איתן שום דבר אבל הייתי כל כך נואש ובודד שנפגשנו בכל זאת. התמכרתי לאפליקציות היכרויות. נפגשתי עם בחורות הזויות במקומות הזויים ובשעות הזויות. הזנחתי משפחה, חברים, תחביבים ואת עצמי בשביל להשיג עוד בחורות. בין לבין היו לי מספר קשרים רציניים עם בחורות.

איך להשיג חברה

לא הכל היה ורוד בתוך הקשרים האלה. למדתי על משחקי שליטה, אגו, רגשי נחיתות, כסף ועוד המון תובנות שאפשר להגיע אליהן רק כשנמצאים בקשר אינטנסיבי עם אנשים אחרים. כל קשר כזה התחיל עם הססנות ופחד שלי להתחייב ונגמר בכאב לב. פנטזתי על סיפור אהבה מטורף כמו בספר “מלך החומוס ומלכת האמבטיה” (מומלץ!). המציאות הפתיעה אותי, לטובה ולרעה. מתישהו הבנתי שהייתי יותר מאושר כשהייתי בתוך זוגיות רצינית. וההתמודדות עם הפרידות ולב שבור בכלל לימדה אותי המון. לכן החלטתי לכתוב גם על איך למצוא חברה רצינית.

יש הבדל גדול בין למצוא בחורות לקשר רציני לבין לחפש סטוצים. הכל מתחיל קודם כל מלהיות סגור על עצמך. לדעת מה אתה אוהב, על מה לא תוכל להתפשר, למה אתה נמשך, מה עושה לך טוב ועוד ועוד. ברגע בו תהיה סגור על עצמך גם לא תשלה את עצמך שמלמקבל בין בחורות ייצא משהו רציני ותוכל להתייחס ברצינות לבחורה יחידה. כדאי לשים לב לדברים הבאים:

זמן נדרש: 3 דקות.

איך להשיג חברה רצינית?

 1. תהיה סגור על מה אתה רוצה

  חשוב לך שהבחורה תהיה משפחתית? שתהיה יפה? שתאהב לטייל? מומלץ לדעת בוודאות קודם על מה אתה מוכן ולא מוכן להתפשר. מומלץ לכתוב לעצמך רשימה של מספר תכונות שאתה מחפש בבת זוג, ותכונות שלא תסבול.

 2. תחפש במקום הנכון

  אם אני מאד אוהב טבע ולטייל, כנראה שלא אמצא את אהבת חיי בבר קוקטיילים נכון? תרגיש הרבה יותר טוב בסביבה שאתה מרגיש בה בטוח, וגם תכיר אנשים שהם יותר בראש שלך.

 3. אל תהיה נואש

  זה שאתה מעוניין בקשר רציני עם מישהי לא אומר שאתה צריך לרדוף אחריה ולהתייחס אליה כאילו היא אשתך כבר בהיכרות הראשונית. אין דבר שיותר מוריד מאדם שרודף ומציק. צריך לשדר לבחורה שאתה שלם ומאושר בחיים שלך כמו שהם, שהיא תבין לבד שהיא רוצה להיות חלק מהם.

 4. תפתח תחביבים

  מומלץ שיהיה לך לפחות תחביב אחד שיש לך תשוקה גדולה אליו. ככה כנראה תהיה אדם יותר מעניין ( כזה שיכול לדבר על דברים שהם לא רק העבודה שלו). בנוסף, יהיו לך דברים יותר טובים לעשות מרק לחפש בחורות בנואשות, מה שיגרום לך להיראות יותר טוב מול כל בחורה.

 5. מעגל חברתי(!)

  לא טוב היות האדם לבדו. כדאי מאד שיהיו לך מספר חברים טובים שאתה מדבר איתם באופן קבוע. בדידות יכולה להוביל לבעיות כמו זה שתחפור לבחורה (כי אין לך אנשים אחרים לדבר איתם), הביטחון העצמי שלך יירד ובגדול תהיה אדם פחות נעים.

 6. תוודא שאתה הגרסה הכי טובה של עצמך

  עם כמה שזו קלישאה, אנשים ייתחסו אליך בסוף כמו שאתה מתייחס לעצמך. תאמין שאתה מציאה ושאתה גבר שווה. אם תדע זאת באמת לא יהיה לך צורך בעוד “כיבושים” ותהיה שלם עם התמקדות במישהי אחת.

גבר עם חברה רצינית

החסרונות בלהשיג חברה

טיפ שיעזור לך לא להיות נואש – תזכור שיש גם לא מעט חסרונות בלהיות בזוגיות:

 • פחות זמן למשפחה/חברים
 • פחות זמן לתחביבים
 • צריך לעשות פשרות ולא תמיד את מה שאנחנו באמת הכי היינו רוצים
 • סכנה של שברון לב
 • צריך להתעמת עם דברים לא נעימים, אי אפשר לברוח או לעשות גוסטינג
 • צריך להתמודד עם אנשים לא נעימים, כמו משפחה וחברים של בת הזוג

כדאי מאד להיות מודעים לחסרונות האלו לפני שנכנסים לזוגיות. עם כל הויתורים הללו, אובדן החופש והפשרות – אם אהיה כנה לחלוטין, אני מודה שהייתי יותר מאושר כשהייתי בתוך זוגיות רצינית (בדרך כלל). להתאהב זה כיף, וגם סקס עם בנות זוג רציניות בדרך כלל יותר טוב, מניסיון. ממליץ לכולם 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *